ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 23. aprill 2012

POLE HÄDA MIDAGI!


Hea artikkel. Ainult on kahju, et nagu ikka, ei muutu kellegi arvamusest midagi.

http://arvamus.postimees.ee/817220/ttk-teadlased-anarhia-lapsed-valitsevad-teede-ule/

Eesti suhteliselt tihe teedevõrk on meie majandusliku võimekuse eeldus. Lähiaastatel kasvab just kõrvalteede ja kohalike teede osatähtsus. Suurenevad metsanduse ja põllumajanduse tootmismahud. Loodetavasti kasvab ka nn loodusturism. Teehoiu süsteemi probleemid pole tekkinud üleöö. Midagi on lahti meie ministeeriumide ja ametitega, kes ei taha mõista teehoiu probleemide tõsidust. Eesmärgiks peaks olema efektiivne teevõrk ja teehoid, mis toetab Eesti majandust ja regionaalarengut, koos Põhjamaade tüüpi liiklusohutusega.

Sest kui teed tähtsa näo pähe ja räägid tarka juttu, siis...koerad las hauguvad, karavan läheb edasi...  On palju külasid ja inimesi, kes soovivad mingi teelõigu kordategemist. Nagu minagi oma kodu juures. Kuid aastaid ootusi ei vii tavaliselt kuhugi. Ja raha kulub mõttetute asjade peale. Mida teha? Riigistada tee-ehituse ettevõtted ja jälgida kulutuste läbipaistvust? Poleks paha.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar