ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 23. aprill 2012

HALLITAVAD MUUSEUMID

Jube mõelda, kui elu majast kaob. Päris maaelus kaobki elu majadest kohutava kiirusega. Eile, sõites veidi ringi, oli kurb näha sissevajanud katusega maju. Aga kas on pääseteed, kui oskame midagi teha, hiljem aga ei suuda seda hooldada!?

http://www.ohtuleht.ee/473904

Muidugi ei tule majja ühtki elanikku kui elamiseks pole raha! Ja kui oskame raha anda vaid koduigatsuseks kottide viisi, aga ei saa inimväärset elu oma, Eestimaal elavatele inimestele, tagatud...

Mis juhtuks kui praegu ERM-i ripakile jäänud raha jaotada pikaajaliseks eksisteerimise tagamiseks küladesse? Sinna, kus on vaja taastada elu, mitte näidata külastajatele hallitust ja hääbuvat elu!? Või suurendada koduigatsuse tasu, et ehk tulebki keegi koju tagasi ja tahaks maale elama minna?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar