ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 26. aprill 2012

KINORONG


Kogemata provintsilehte vaadates sattus ette üks uudis. Täitsa huvitav, kas vaatajad ka oodatud? Ehk lausa reisijatega rong? Tundub, et tegemist siiski kummitusrongiga, sest infot praktiliselt polegi. Kui nüüd ikka tahaks, et reisijad ja vaatajad ka projektiga ühineks - ehk annaks varakult teada? Lihtsalt kummaline, kuidas meil ei taheta külastajaid!


http://www.vooremaa.ee/contents.php?cid=1022813

Mingi aeg tagasi sai uuritud võimalust rakendada info tutvustamiseks hüüdlauset "Rongiga külla Eestimaale". Selle taga võinuks olla koostöö raudteelähedaste turismiettevõtjatega, ürituste  korraldajatega jne. Huvilisi oli, aga teist poolt see ei huvitanud. Nii olengi ise seda enda hüüdlauset blogis kasutanud, et natukenegi lugeja googeldades satuks mõningatele tutvustustele. Nojah, ega nädalavahetustel kipuvadki rongid liiga täis olema, pole sinna reisijaid juurde vajagi...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar