ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 9. august 2011

RAASIKU

Eks ole juba aeg mõelda ooteplatvormide juurde kuuluvale. Raasikul on munakiviringtee olemas, autodele see ehk sobib, kuid busside peatuskoht vajab veel tegemist. Kusjuures selle liigne kaugus raudteest tähendab, et ühist ootekoda teha pole võimalik ja sellest oleks kahju! Kuid hea tahtmise juures võiks paljugi saavutada!
Raasiku Ühispeatusele pakuvad lisaväärtust remmelgad, millest see peaks olema Eesti jämedaim. Oma võlu on ka veetornil ja isegi omamoodi arhitektuurisaavutusel - uuel jaamahoonel! Kahju vaid, et vana jaamahoone Eesti Raudtee poolt lihtlabaselt lõhuti. On ju inimesi, kes näevad põrgulikku vaeva ajaloo väärtuste säilitamisega. Ja on neid, kellele pole miski püha!


Kohalike arvates peaks aga Raasikul olema ka parkimiskohad teiselpool raudteed. Ma ei tea! Ehk tõesti, kuigi vaevalt, et teisele poole sõitmine nii raske on?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar