ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 22. august 2011

VEDURID JA CHINA

http://www.logistikauudised.ee/?PublicationId=c91121f2-eeac-481d-9fa8-54a0ca44eb38

Ei saa aru! Osutusid katastroofiks ja ostavad uuesti? Kas me teeme samamoodi?

http://www.logistikauudised.ee/?PublicationId=e403dfbd-b0c5-44d0-a7c8-1883a8c71d01&ref=rss

Ärgu härrad muretsegu, meil paljudel kombeks teerulliga üle lasta ja/või lolle otsuseid teha!

Olgu veduritel või Jaapani mootorid ja eiteakelle muud jupid, Hiina toodete kvaliteeti ma siiski eriti ei usu. Tõsine ost ju ja ehk oleks mõttekas esialgu ikka üks vedur katsetusteks võtta ning valu anda? Aastaga peaks suur osa vigu välja lööma. Kui ehk kerekeevitus jm sarnased asjad välja jätta, aga oma pildi saaks ehk neistki.

Kusjuures arvamused ju erinevad, ometi kuulukse, et Poolas ümberehitatud M-seeria vedurid vägagi elujõulised, kuigi samas väidetud, et vana kere peale tehtu pole end õigustanud.

Muidugi võiks EL ikkagi oma riikide hulgas leida ühe, kes teeks vajalikud vedurid. Aga noh, eks see selline suht võõras ala mulle, otsustajateks ikkagi oma ala spetsialistid! Loodaks parimat!

Sest muide c-tüüpi vedurid, mis meil sõidavad, tuntud pessimistide sõnul ka ebaõnnestunud ost! Ometi väliselt pole muljet jäänud, et vaid lagunevad!? Mõned ikka rivist välja lähevad, aga...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar