ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 5. august 2011

PALJU ÕNNE, PRANDI!

http://www.maaleht.ee/news/uudised/kylauudised/aasta-kula-2011-on-prandi.d?id=55226478

Hea on lugeda küladest, kus inimesed hoiavad kokku ja suudavad asjalikult elu alles hoida! Tõeliselt hea! Ja küllap on paljudel imelik lugeda, et keegi paneb oma kodu pandiks, et üleüldse laenu saada! See imelik nende jaoks, kellel küüned rohkem enda poole.

 Kahju vaid, et Kodukant tundub vähetegus liikumine olevat! Tegeleda vaid projektidega ja seminaridega, pole see, mida meil külad vajavad. Tähendab väga vajavad, aga on veel olulisemaid asju! Millesse suhtutakse tõrjuvalt! Miks? Minule mõistetamatu! Võiks ju teemasse süveneda ja kasvõi kaasata oma seminaride ringi?
Millal on meie külades müügikohad olemas? Mitte aina linnades ei tehtaks neid juurde, vaid ka seal, kust tuleb meie toit!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar