ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 29. august 2011

TORIST JA PULLIST SOOMAALE

Tori ja Pulli platvormid valmis, reisijate arv kasvab. Kus on aga parklad ja Soomaa bussiliin? Eriti kidakeelne on aga Tori vallavalitsus - ei ühtki kippu ega kõppu!

Senini pole midagi kuulda ka bussiliinidest Pulli ega Tammistesse rongipeatuse kaotamisest tulenevalt.

2 kommentaari:

 1. Tundub et ka soomaa bussiliini suhtes tuleb taas hakata kirjadega pommitama ja pinda käia???Äkki siis keegi hakkab end liigutama, kes vähegi soovib et rahval oleks vöimalust rohkem külastada seda kanti!!

  VastaKustuta
 2. Tänud, Pirtsu!

  Nii ta paraku on! Korruptsiooni puhul seegi hea, et pilvelõhkuja valmib kasvõi keset looduskaitseala aastaga, aga väiksemad asjad venivad nagu...ma ei taha kohe öeldagi, millega võiks võrrelda...

  Tegelikult muidugi oleks ülihea, kui mugava ümberistumisega saaks kohale. Õnneks vähemalt mõnigi Soomaa tegelane tuleb puhkajatele kasvõi bussiga vastu, aga see pole see. Kohalikele ka ju vaja kindlustunnet, mida meil valitsevad ringkonnad väga tihti lubavad...

  Soomaal oleks tore matkal kokku põrgata...

  VastaKustuta