ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

laupäev, 14. mai 2011

TSIRGULIINA

Tsirguliinas oleva rongipeatuse nimi siis Sangaste. Veidi imelik ja segadust tekitav!?
 Valminud ka pisike parkla, mis tõeline ime! Ometi...
 Hetkel toimub teeremont ja kahju, et selle käigus pole teragi arvestatud ümberistumisvajadust.  Kuigi praegu veel võimalus asju ümber teha. Kuna Sangaste vallavanem omal ajal oli nõus, et platvorm võiks olla paremas kohas... ja jaamahoone nagunii kaugel, siis...
...oleks vaja siia platsile teha suur parkla koos bussipeatusega. Buss peatuks umbes nähaolevate puude juures ja nii saaks samasse ehitada ka ühise ootekoja!? Rääkimata muudest Ühispeatuse võimalustest. Sest nii saaksid Valgast tulevalt bussilt istuda Paju ja Tõlliste inimesed ümber Tallinna rongile ning vastassuunast ehk ka Laatre ja Sangaste bussidele, kel selleks soovi. Või vastupidi. Hetke asukoha puhul aga puudub selge visuaalne kontakt. Bussipeatus asub puude taga. Ka on busside ootamine vahetult platvormi juures oluline ka teise vaatenurga alt. Selliste olukordade puhul saab ka asjaga mitte kursis olev inimene (bussis või rongis viibides) aimu võimalikest ümberistumisvõimalustest.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar