ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 17. mai 2011

ÜHISPEATUSED 6

Mis juhtub kui...


 Ja lühikesi tuleb meil nüüd palju, küll aga remonditakse ka kõrvalteid. Ega see lühidus ehk enamuses kohtades polegi väga hull asi. Õnneks MKM Ja EVR leidsid võimaluse muuta standardit ja nüüd 30 m asemel 35. Võimaldab vabalt uutel rongidel avada kahe vaguni uksed. Ja kaks teadaolevalt parem kui üks.

 Nadi muidugi kui need "piimapukid" asuvad turismipiirkondades, nagu Tori, Valgemetsa, Kiidjärve, Taevaskoja, Ilumetsa, Kalevi.

Muidugi kui keelustada korraga üle 5 nende arv rongis...

siis poleks probleemi. Sest ei ole peale ammuseid ajaleheartikleid kuulda, et palju siis on uutes vagunites (rongides) ruumi neile. Ja mõne üksiku ratta puhul saavad matkajad ka kiiremini välja.  Ja eks rongiliiklus tiheneb, ning matkagrupid saavad väikeste vahedega sõita kohale. Teised ootavad. Mitte rongijaamas, sest see pole kogunemiskoht.

Aga mis teha kui rongipeatuse ümber võib vahel ka ilus olla!? Lilled Vaivara jaama ees. Kunagi.


1 kommentaar:

  1. Ma ei teadnudki et Vaivaras on kunagi lilled olnud, aga armsad:D

    VastaKustuta