ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

laupäev, 28. mai 2011

SUTLEMA MÕIS

Nüüd kui pildid arvutis, kirjutan siis ka sellest, et ühel päeval leidsin lõpuks võimaluse minna paariks tunniks appi Sutlema mõisa. Koristasime veidi mõisa sisemust.
On hea näha kui keegi väga tõsiselt tegutseb küla nimel ja tegeleb muu austustväärivaga. Mõisa taastamine seda kindlasti on. Hea, et mõisal jõutud katus korda teha, edasi on aega, kui hoone enam ei ole ilmastiku meelevallas.
Sutlema külaplats.
Sutlema mõis.
Mõisapark.
Kõrvalhooned.
Olemas ka infotahvel.

Oleks ju tore kui oleks aega käed külge lüüa paljudes kohtades ja asjades. Samas, igas külas ja kandis omad inimesed, kes võiksid abiks olla. Ja õnneks ongi. Nagu Sutlemaski tuldi oma toimetuste kõrvalt. Kindlasti võiks selliseid abivalmis inimesi rohkemgi olla. Ühistegevus oli, on ja peab jääma!

Täna Sutlemas külapidu, sinna seekord siiski ei jõudnud. Ükskord ehk siiski. Eestvedajale Virvele aga: Palju õnne sünnipäevaks!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar