ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 3. mai 2011

LOODUSES

Tegin ühe väikese ringi rattal. Keila jõe ääres ja paisjärvede kandis oli näha päris palju näha kobraste tegutsemisjälgi. Langetatud oli vägagi jämedaid puid ja osade tüved üleni paljaks söödud.
Paisjärvedel oli kaks paari sarvikpütte ja üksik tait. Et roostik enamuses vee all, siis oli taiti päris hea jälgida. Seda enam, et mulle meeldib, kuidas ta "kõnnib veel" ja ujub ühtaegu. Olid ka mõned sõtkad.
Koplis tundusid lisaks kuldnokkadele ja hallrästastele olema ka vainurästad. Näha oli suht palju ka siisikesi.
Paar liiki jäigi määramata. Tegemist vist mingi põõsalinnuga ja tagasiteel avastasin männikäbide kallal ka kedagi nokitsemas, kuid paraku ei oska pakkuda, kes need võisid olla.
Ilm külmavõitu ja tuuline. Siiski, eriti lindude jälgimisse süvenedes kipub külm ununema.

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Tegin väikse treti öös. Ilm nagu soojemaks läinud. Aga täiesti hääletu öö...
Meenus kellegi kirjeldus kuskilt. Vist olla olnud Brasiilias vei kuskil. Ja küsinud brasiillane: Kuidas teil nimetatakse sellist, kus tähed ja... Noh tõenäoliselt mõtles tähti ja ehk kohalikku lummavat koos kõige juurdekuuluvaga. Eestlane olla vastanud: ÖÖ. Brasiillane aga imestanud: Selline.... ja teie ütlete lihtsalt: ööööö!????? Läind teine käsi laiutades minema ja pobisenud: öööö...

Aga öö on teine maailm! Mõnus ja veidi salapärane...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar