ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 23. märts 2012

VÄGA KURB

Täna küll kevadine ilm, kuid tuuline. Ja vähemalt üks uudis lehtedes ei jää silma alt välja. Lugeda aga ei taha, sest kurb. Ikka võis ju loota, et üks laps leitakse üles. Elusa ja tervena. Lootused alati ei täitu. Ja kellegi jaoks see kõige suurem õnnetus. Tähtis see, et paljudele läks see hinge. Isegi meestele ja ei kardetud seda ka välja näidata. Ja ikkagi ei taha lehti avada...

3 kommentaari:

 1. See uudis töesti jube, mida tunneb selle ema süda?? Sellele ei taha mitte möeldagi. Uskumatu on see et nii palju vabatahtlikke otsida aitas last-loodan et süüdlane saab öiglase karistuse!!!

  VastaKustuta
 2. Nii kas siis täna öösel läheb kellade keeramiseks?? keeratakse tavaliselt 3.30 vöi 4.30 öösel-kuidas on samal ajal tööle minejatega??

  VastaKustuta
 3. Tänud, Pirtsu!

  Kurb, väga kurb!
  Ma lajataks sellele pätile....

  Ah oli ikka meeles? Mis siin ikka, kes maha magab, see hiljaks jääb...

  VastaKustuta