ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 9. märts 2012

TULUMAKS KÕRGEMAKS!


Kui me ei mõista isegi seda, et peame ise üleval pidama päästeametit ja politseid, siis kuhu me jõuame? Ammu oleks aeg tunnistada, et tulumaksu vähendamine oli viga. Mis sest, et ka teistel on raske!? Olen ühte meelt ROTAL-iga, et tulumaksu ei oleks tohtinud vähendada, pigem oleks pidanud sellest paari protsendi ulatuses juba ammu, aastaid tagasi, lisareserve täiendama!

http://www.postimees.ee/767486/politseinikud-ja-paastjad-taotlevad-2008-aasta-tasemel-palka/

Rahapuu
08.03.2012 16:15
Nonii, hakkab pihta, järgmised avaliku sektori töötajad nõudmas. Tüüpiline, riigi võimekus ei huvita enam kedagi, muudkui nõuaks, kust maksumaksjad selle raha võtavad?
vasta_kommentaarile teata ebasobivast kommentaarist -51 -1  +1 +37

jou
08.03.2012 16:35
mis sa kiuksud, meil hulbib raha Aardla poldril ja ERMI nõukogudes nii et ei jõua ära roobitseda, DASA-st ja PASA-st rääkimatta ja sina räägid, et riigil pole raha. Kus nõukogus sa ise kükitad, et sellist jama ajad? 
Küll leiab kohti, kust raha võtta!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar