Blogiarhiiv

esmaspäev, 13. juuni 2022

Tahkuna Puhkekeskus.

 

 
Meie "simman" toimus Tahkuna Puhkekeskuses. Ega Tahkunasse muidu saagi, kui oma transpordiga, busse sinna ei liigu. Majakesed olid erinevad, nii tavakämpingud, kui puhkemajad, kus vesi sees. Aga üldiselt näeb siit igaüks ise, pikalt jutustada pole mul mõtet. Ehk vaid mõne pildi puhul.
 
 
Siin majas veel remont, aga ega siis dushidest puudus olnud.
 
Katusealused alati hea asi, mitte ainult vihma vaid ka päikese puhul.


 
Ja hea kui külaliste üle rõõmu tuntakse.

 
Veinikelder, ei muu.


 
 
 
Mis mul aga meelest ära läks....
Sääski oli üpris palju, aga polnud justkui väga verejanulised. Aga olin ka pikkade pükstega ja nii vast pääsesin lihtsamini. Kindlasti tasuks puhkekeskustel osta neid ja ise klientidele müüa, kui need hädas. Väike lisateenistus.


 
Mereni pole siit 500 meetritki.

 
Metsaalune aga lopsakas ja väikesed ojadki vulisesid. 
Ööbida saab ka majades.

 
Aga see pole enam veinikelder vaid selle maja saun.
 
Mustikatest siin puudust ei tule.

 
Aga nurmenukuteed enam ei saanud...


 
Leselehti õitses palju.

 
Ja piibelehti. 
Kalasupp oli hea, kuigi ise hindan meie valgeid kalu rohkem.

 
Mailane - sellest pole veel teed teinudki.
  
Maasikaõisi teeks korjates ärge segi ajage - tundub olema ussilakk.

  


 
Meenutab kahtlaselt mingit uut võõrliiki.
 

 
Päris nii punane siiski polnud. Aga ilus igatahes.
 
 
Muidugi oli olemas ka söök-jook, muusika (minu jaoks küll taas sobimatu tümakas) ja väga hakkajad baarmenid. Söögiga jäin aga väga rahule, sealhulgas väga imeliste snäkivõileibadega.
 
Linnumäe Resto, tänud! 
 


 
Mul tuleb praegu ka hull isu peale! 
Ja pimedal ajal mõnus sume valgus... Jätsingi välistule põlema. See ju oluline iga liikuja jaoks, naabermajades. Üks lambike ei kuluta nii palju, et peaks muretsema.

HEAD VAATAMIST!
 
Kuna blogi päises näeb (oktoober) vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ning 3 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI ning kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida. Nii jätkasin veel novemrist 2021 - märtsini 2022

Kui avate 2021 oktoober kuni 2022 märtsikuu lehe, siis IGA KUU VIIMANE POSTITUS ON PEALKIRJAD LINKIDENA! Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete! Ja võin ette öelda, et suur osa tollaseid, aastatest 2012-2016 olnud kitsaskohti on samad ka täna, siis aktuaalsus pole kadunud. Ajalooks muutunud piltide mõjust rääkimata!

Teine variant on arvutiversioonis paremal küljel SILDID. Neid pidi, olgu siis kohanime, erakonna vm otsinguga avanevad postitused, alla kerides VANEMAD POSTITUSED klikates järgmine jne.
Küll aga on tohutult palju neis teemades ilusaid pilte ka Läänemaast ja Haapsalust. Kuidas siis teisiti - Eesti ilusaim linn ja Romantikapealinn! Aga ka kõikajlt mujalt ja kõigest muust postitusi.

Südamest vabandused ja kohtumiseni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar