Blogiarhiiv

pühapäev, 26. juuni 2022

2017 KADUNUD POSTITUSED - Mustveest loogika järgi koju.

 

 
Ah et kutsutakse? Aga vaat ei tule! Tegelikult oleks see arvatavasti väga armas kontsert, aga ühistranspordi ja majutusega siin probleeme, seega valikud ei oleks lihtsad.
 
 
Mainin muidugi ka selle tee puhul ära, et ei mingeid aeglustus- ega kiirendusradasid, parkimiskohti sh bussipeatustes, uusi ootekodasid jm ei tehtud ning mahasõidud napi asfaldiga - kel vaja suurema tehnikaga ligipääsu, siis lihtne see ei saa olema. 

Ma ei ole kunagi suhtunud töösse nii halvasti, nagu suhtutakse teedemajanduses inimestesse. Ja seepärast on eriti valus laiskust ja ükskõiksust kohata.


 
 
Postitusi siia koondades läksid kogemata kaduma pooled 2017 ja terve 2018 Eestimaa Blogi 2 osast.
Õnneks on mul pildid alles, ainult kogu juttu mitte. Nii et rohkem pilte, vähem juttu....

Kuna blogi päises näeb (oktoober) vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ning 3 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI, lisaks kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida. Nii jätkasin veel novembrist 2021 - märtsini 2022

Kui avate 2021 oktoober kuni 2022 märtsikuu lehe, siis IGA KUU VIIMANE POSTITUS ON PEALKIRJAD LINKIDENA! Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete! Ja võin ette öelda, et suur osa tollaseid, aastatest 2012-2016 olnud kitsaskohti on samad ka täna, siis aktuaalsus pole kadunud. Ajalooks muutunud piltide mõjust rääkimata!

Teine variant on arvutiversioonis paremal küljel SILDID. Neid pidi, olgu siis kohanime, erakonna vm otsinguga avanevad postitused, alla kerides VANEMAD POSTITUSED klikates järgmine jne.
Küll aga on tohutult palju neis teemades ilusaid pilte ka Läänemaast ja Haapsalust. Kuidas siis teisiti - Eesti ilusaim linn ja Romantikapealinn! Aga ka kõikajlt mujalt ja kõigest muust postitusi.

Südamest vabandused ja kohtumiseni!

 
Siiski on Mustvee - Jõgeva teel mõnigi söögikoht. Aga seegi pole tänu riigile, riigi tugi on siin arvatavasti igas mõttes olematu. 
Laiuse lossivaremed. Tänini pole ka siin bussipeatust.


 


 
Siia tuleb tankla, aga bussipeatust mitte. Ja rekameestele ei kavatseta ka midagi teha?

 
kas peaks poliitikutele ja ametnikele orienteerumismänge korraldama? Mille sees ka rongile mittejõudmine?
 


 
Bussijaam ja raudteejaam, aga lähestikku neid viia ei suduetud, kuigi pakutud lahendused olid laual. Koostoime on seetõttu vilets. 
Sõiduplaan on justkui mahukas, tegelikult ühendused halvad, pühade ajal üldse olematud. Ja aastaks 2022 on suure pressingu peale mõndagi paremaks muudetud, aga ideaalist on asi siiski väga kaugel.

 
Teete või? Näidake mulle ka, mida tegite? Muide, Jõgeva üks FB gruppe ka endise kesikust poliitiku käes, kriitikat ei kannata ta silmaotsaski. Aga näe, rahvamees!
 

 
Läksin rongile. Kas rongilt soovijad sellele bussile jõudsid?  Loogiline tulek Mustveelt Tallinna sõiduks, aga ei ole see alati võimalik. Mõnel juhul vaid. 

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar