ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 2. august 2012

Naljatilgad Balti jaamas.

Huvitavad põhjendused. Kogemusi peaks juba olema ja peaks oskama ka arvata, et pari-lokme mehega sellist tööd ei tehta. See selge kõrvaltvaatajalegi ja kui firma ei suuda seda aduda, siis ei saa sellise juhtkonna tasemega küll kuidagi rahul olla. Tõepoolest, kui arusaamiseks, et nii ei saa, kulub kaks kuud...

http://www.tallinnapostimees.ee/926214/balti-jaama-perrooniehitust-venitavad-keerukad-olud/

Rain 02.08.2012 08:40
Rongi väljumist oodates sain näha kui rasketes oludes peavad mehed perrooni ehitama: kolm meest sonkisid kangiga mingite plaatide all, asetasid mõne minuti järel kangid rampväsinuna maha ja asusid oma põhitegevuse, suitsetamise juurde.

Nii ta on!

2 kommentaari:

  1. Arvata on et mehed väsinud, kui on pikad tööpäevad ja kes teab mis palganr neilgi on ja kas üldse midagi hamba allagi on vötta?? Kes seda teab?? Kui pikalt tööl olla välja puhkamata siis töökiirus ja kvaliteet väheneb lihtsalt!! Teame köik seda omast käest!!

    VastaKustuta
  2. Seda kindlasti, Pirtsu. Pirukate jaoks ehk jagub...

    Aga organiseerimata see on!

    VastaKustuta