ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 23. august 2012

No kaua võib?

Eile märkasin, et vist juba mitmendat päeva ühel platvormil järjekordne paneel läbi vajumas. Teatasin sellest ja see ka edastati. Täna saabudes sellele teele, polnud näha ei piirdeid ega viitasid. Teatasin juba ise ja polnud ka ime - Eesti Raudtee vastaval telefonil ei teatud midagi, sest "eile ta polnud tööl". Lubati uurida! Nii kipub see ohutuse küsimuses aina olema, seni kuni keegi sisse variseb koos paneeliga! Küllap siis Pressiesindaja jälle mingit kägu ajab! Et varsti valmivad euroraha toel uued platvormid ja saabuvad uued rongid ja muud sellist pada. Ega siis ometi keegi süüdi pole ja nagunii plaanis ka see platvorm uus teha. Ilmne ebaõnn ju kui keegi siiski läbi kukub ja kondid murrab. Muideks, pole vaja kodunt välja tulla.....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar