ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

laupäev, 4. august 2012

Kui palju oleks sõitjaid Haapsallu?

Arvan, et sama palju Kui Viljandi liinil. Kui mitte rohkemgi! Rääkimata Pärnust! Ja ette kujutamata Peterburi - Haapsalu rongist. Nii päiksetõusuks kui -loojanguks...

Ainult kuhu need mahutada? Arendada (lõõts)busside liiklust Rohukülani ja saartele? Eraldi lapsevankritega emmed-issid ja jalgratturite bussid?  Või tõesti keelata ratastega rongile tulek, nagu keegi irooniliselt välja pakkus? Või tellida üks vagungi n.ö. ürituste puhuks, kuhu saaks paigutada vajadusel ratturite suured grupid vms? Või säilitada selleks üks-kaks DR1B-d?


Kes räägib, et rongiliiklust pole vaja? Või igaüks sõidaks autodega? 

Või käi jala?


2 kommentaari:

  1. Rong on aastakümneid olnud odavaim ja mugavaim liiklusvahend inimeste jaoks nii et ilma raudteeta ei saa!!!

    VastaKustuta
  2. Täpselt!

    Ja kui arvestada igakülgset kasu mitmel alal, peakski see odavaimaks jääma. Ainult, et tuleb muidugi vaeva näha, et täituvus oleks parim ja tühisõite minimaalselt jne. Mitte lihtsalt linnukese pärast asja ära teha.

    VastaKustuta