ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 10. juuli 2012


Hetkel põllumees, põline rikas, on tööga kõvasti hõivatud. Püüdsin mõne põllumehe arvamust ja suhtumist teada saada loodushoiu koha pealt. Seni pole ühtegi vastust tulnud. On see vaid vabaaja puudumisest tingitud või on siin siiski ka ükskõiksust ja rikkuse taga ajamist, ei oska öelda. Igatahes on selge, et eelkõige kasumile orienteeritud majandus muutub aina rohkem teerullipoliitikaka. Ja mida see kaasa võib tuua? Kas tulevikus hakkame poest sünteetilist mett ostma?

http://www.maaleht.ee/news/maamajandus/maamajandusuudised/rapsi-pestitsiidid-havitavad-tolmeldajaid.d?id=64654546

paskainen

10.07.2012 09:41
Putukas lendab üle põllu ja kukub surnult maha. Võite ise fantaseerida, mida teeb see raps inimese või looma kõhus. Maksumaksjana maksab ostja veel talunikule põllumajandustoetust ka juurde! Eriti hullud on muidugi need lipsuga "põllumehed", neil suva, kas inimene rapsipõllu kõrval kärvab selle keemia kätte või mitte. Nemad elavad linnas ja mängivad 4 liitriste dziipidega maainimesi.
Ehk on selles pläras rohkem kui ivake valusat tõtt?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar