ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 22. juuli 2012

Jalgrattur on jalgrattur!


Mulle meeldivad hr Sirk`i arvamused. Kuid igas asjas ma nõus pole. Ma pole jurist, kuid palju sõidan jalgrattaga ja usun, et ehk on Norras palju rohkem jalakäijaid, siis muidugi rattur segaks neid. Normaalses olukorras "eriti teistega arvestav jalgrattur" ei sega mingilgi moel jalakäijaid. Ja ma eeldangi, et eelkõige oleme teistega arvestavad?

http://www.ohtuleht.ee/485718

Isegi kui tänav on heas seisukorras, siis jalgrattur peaks olema seal oodatud vaid vähese liikluse või jalgrattaraja olemasolul. Ratturid segavad autojuhte sugugi mitte vähem kui jalakäijaid. Kui oskame aga teistega arvestada, saaksime vägagi sõbralikult omavahel läbi!Hea artikkel! Kuid tundub, et IT-spets pole muudatustega kursis. Kõnniteel jalakäijate kõrval kehtibki kiirusepiirang! 


Ja sellises tunnelis pole sugugi paha tulekust kella tilistamisega märku anda.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar