ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 15. juuli 2012

Mida pööritame?


Pööring, mida võiks nimetada ka "hipsjahops", muidugi teretulnud.Kuid minu jaoks veidi üllatav, et pööringutaja jätab Tallinna (ka Põhja-Eestisse) keskmiselt 41 eurot. Summa tundub olema rohkem kui tagasihoidlik. Hea muidugi, et nad üldiselt taksoga ei sõida, sest suur osa taksojuhte sunniks neid tunduvalt rohkem jätma! Aga eks  taksojuhid oma ahnusega kaeva ise endale auku, kuigi nende arvates on süüdi ikkagi Savisaar, Anssip, Putin ja Obama...

http://www.reporter.ee/2012/07/14/eesti-ajaloo-suurim-pooring/

http://www.tallinnapostimees.ee/907584/uus-kord-ei-lase-kinost-taksoga-koju-soita

Ometi...sõitsime ka bussiga Käsmu kandis ning kohalike kioskite (talukaup, suveniirid, käsitöö) juures teps mitte ei tahetud peatusi teha. Järelikult me ei oska ja/või ei taha mõelda teistele ega pakkuda kasvõi lühiajalist peatust, et veidigi nendegi elu ja äri edendada? Aga pole sellised tavalised turismitegijad vaid on ka ametnikud. Millal saab sadamast laevalt bussiga või trammiga otse Balti jaama? Me ei suuda isegi väikseid asju ära teha, mis siis suurtest rääkida!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar