ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 15. juuli 2012

Lacplesise järglane?

Kanged mehed! Kui selliseid kuskil miitingul oleks, võiks lausa au neile anda! Pläralas sõimatakse muidugi Eestit politseiriigiks jne. Ma ei teagi, mida ma ise teeks kui tuleksin autoga ja oleksin endale lihtsalt odavat bensiini paagi täis pannud!? Reegleid teades poleks ehk teinud seda. Esimest korda sellise asja puhul usuksin, et toll kindlasti mõistaks, kui ei, tõenäoliselt maksaksin. Sest miks peaksin seadusevastaselt käituma?
Kardan, et nii kangelaslikud mehed on aga vaid spekulandid! Äri, millega lüpstakse riiki väga kõvasti, on ju liiga hea, et sellest loobuda. Halvim, et pläralas needsamad vingujad ei saa aru, et tegelikult lüpsavad sellised mehed ka neid, nagu ka salasuitsude ja -viinamüügi puhul. Ja endale kahju tehakse varastatud jalgrataste või muu kraani ostmisel. Mis teha kui arunatukest vähevõitu...

http://www.ohtuleht.ee/484780

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar