ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 2. juuli 2012

ELuS 2012. Laiksaare lammimetsa rada.

Ees on uus minek matkarajale. Laiksaare.Selliseid asju nähes hakkad mõtlema, et mis pagan see on, mis ei võimalda lihtsaid, mitte eriti kalleid lahendusi teeäärsetes parklates ja ühistranspordi peatustes? Aga see selleks...
Värvid, tunne, linnulaul, lõhnad...Nagu Agu Leivits ütles, on kõige elusam asi metsas lamapuit!  Mõtteainet koodust mittemärkavatele ametnikele.Metsas voolab Rannametsa jõgi.

Kas istuda kännul või majakeses?

2 kommentaari:

 1. Veepeegelduse taustal sönajalad eriti ilusad-Teil ikka hea aparaat tundub olevat! Eriti huvitavad väli wc-d :D:D

  VastaKustuta
 2. Tänud, Pirtsu!

  Metsas kasutasin pildistamisel väikest nippi...
  Ja palju sai pilte, milles minu jaoks tunded sees ning selliseid tiundeid sooviks igaühele, kes Eestimaa looduses ringi raatsib käia...
  Katusealused, WC-d ja istmed-lauad - sellised maksavad natuke, aga mitte nii palju, et neid ei saaks rohkem teha igale poole. Oma inimeste jaoks. Eestimaa inimeste jaoks. Millede üle heameel muidugi ka väljamaa matkajatel.
  Varsti lisan pilte.

  VastaKustuta