ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 18. juuli 2012

Elektriraudtee diiselrongid liinile


Otse loomulik oleks, et kui esimesed uued diiselrongid liinileminekuks valmis, siis tuleks nad liinile ka saata. Esialgu poleks üldse paha alustada Narva liini hommikusest ja lõunasest rongist, mida on väga ja väga vaja. Võib ju kaluda elektrirongi sabas Aegviiduni peatuseta sõitmist, et vahepealsetest peatustest saaks Aegviidus ümber istuda. Või näiteks hommikuse rongi, mis tuleb lõunaks tagasi (või tagasitulev õhtune) paneks käiku n.ö. elektrirongi asemel suuremate peatustega. Variante on mitu. Ja kindlasti vajalik laupäevane-pühapäevane kiirrong Tartusse, väljumisega Tallinnast kl 9 või 11 vahel. Veelgi parem, see kiirrong Valgani, Elvani või Piusani. No seni kuni Võru suund remontimata.


http://www.formspring.me/elektriraudtee/q/349800604261967027?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=shareanswer

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar