ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 20. mai 2011

VAPRAMÄE

Foto: Henri.
Natuke kripeldavad need olemat jäänud peatused. või tagasitulemata peatused. Ehk oleks pidanud siiki põhjalikumalt selle peatuse kohta uurima? Tasapisi on tekkinud ikkagi mingeid mõtteid selle peatuse suhtes.
http://www.tartupostimees.ee/?id=218714

http://www.vvvs.ee/?13

Lisaks matkadele, kaunile loodusele on kohapeal ka suvemajad. Artiklis toodud põhjendustes on üllatavaim rongipeatuse sobitamine sõiduplaani. Isegi ei mõista mida sellega tahetakse öelda! Kuigi vahemaad Vapramäelt Tõravereni ja Peeduni pole nagu suured (alla 2 km) siis võimalus suvemajadesse kõndida kimpsude-komsudega pole just eriti meeldiv. Eriti vanemale inimesele.

Nagu siin-seal kirjas, tehakse matku ja suusaretki antud piirkonda ka talvel. Järelikult võiks loota aastaringset kasutust.

Ainet mõtiskluseks jätkub.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Tänud kommenteerijale!

Milline võimalus, vajadus ja otstarve oleks sillal? Kui sild oleks!? Ainult suvemajade pärast... Loodetavasti juhtub veel keegi mingit infot jagama.

1 kommentaar:

  1. Vapramäe rajad on ligipääsetavad ainult Peedu peatusest. Jõgi jääb ette. Jäävad ainult suvemajad.

    VastaKustuta