ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 29. mai 2012

Ametnik ja rahvas 19 - hea arvamus!


Jaak Nigul tundub kirjutavat väga õigest asjast. Võin omalt poolt lisada, et näiteks päästeameti andmebaaside arvutiprogramm pole vist siiani korralikult rakendunud. Mõni aasta tagasi jõudis tuletõrje maja kustutamisele siis kui see oli maani maha põlenud. Ja kuigi ametlik vastus oli mittemidagiütlev või õigemini kiitis asju kõvasti, siis mitteametlikest vestlustest tollal selgus, et tegelikkuses oli olukord palju kurvem. Ega ma väga ei usu, et kõik nüüd hästi on.

Nii ei suuda meie vald juba aastaid panna korralikku suurt silti tänavate nimedega tee otsa ja nii sõidavad paljud ikka valele poole jõge. Kuigi vaevalt, et see eriti keeruline oleks. Põhjuseks tavaliselt ju see, et ei saada aru, mida konkreetses situatsioonis on tegelikult vaja teha, vaid arvatakse enamasti, et pole üldse vaja või piisab poolest....

Aga siin see arvamus.

http://arvamus.postimees.ee/857552/jaak-nigul-kas-moni-ametnik-ka-vastutab

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar