ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 13. mai 2012

RONGIGA KÜLLA EESTIMAALE 22 - ÜRITUSED


Lõpuks on jõudnud asi sinnamaale, et ametlikult oodatakse reisijaid külla Eestimaale. Tõsi küll, hetkel ei leidnud ma kodulehelt muud viidet, kui uudis selle kohta, et selline asi käivitumas. Kas peab just alati eraldi otsima või tuleb selle kohta ka viide avalehel...ei tea. Aga loodame.

http://www.edel.ee/uudised/0/readmore/512/

Matkale või üritustele minnes tasub muidugi olla alati väga tähelepanelik! Muidu võib juhtuda, et mõnes peatuses Te maha ei saagi! Väga paljudes peatustes on nüüd "piimapukid", seetõttu väljumine vaid esimesest vagunist ja ühest uksest! Tihtipeale puudub selle kohta ka info nii peatustes kui  kodulehel, näiteks sõiduplaanide tabelivariandis. Eriti oluline kui Te olete rattaga või lapsevankriga. Ja isegi kui esimeses vagunis puudub jalgrattakoht, minge ikkagi sinna.

Ja muidugi ärge unustage kasutamast portaali peatus.ee, sest sellest leiate infot ka ümberistumiste kohta.

Ja kui olete siia sattunud, siis kirjutage vahel, kas olete ka saanud vajalikku infot või üldse mõtteid Eestimaal elamise ja liikumise kohta. Tänud!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar