ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 14. mai 2012

Vormel-1 versus Viasat

Vaatasin ikka suht usinalt vormelit, kui vähegi võimalus. Mullusest hooajast aga hakkas asi ära vajuma, enam otse ei näinud ja tagantjärele võib ju vaadata, kuid see pole see. Tänavu ka. Nii vaatasingi eile RTL-i pealt, aga...

Nii palju kui ma Viasati kohta kuulnud olen, pole kuulnud üldiselt mitte midagi head. Olin klient ja pettusin väga. Äärmiselt ahne firma, kuumaksud olid kõrged ja samas erilist arengut kvaliteedis polnud. Nüüd reklaamitakse ennast taas igal pool, 3 kuud tasuta ja muud ning...hiljem maksa üle mõistuse palju tõenäoliselt

Ja nii vajub ära ka vormeli vaatamine, sest Viasat tahab oma Sport kanali vaadatavust tõsta nii, et surub otseülekande sinna. Enamus inimesi aga seda ei näe ja mitte ainult oma teleopraatori süül, vaid nagu ka vahel lugeda, taas on Viasat see kes üritab kõva pappi oma kanalite edastamise eest teistelt küsida. Lisaks muud asjad, nagu ähvardus vabalevist lahkuda - see firma küll vaatajatest huvitatud ei ole. Väga mage firma!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar