ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 25. mai 2012

Lõpuks ometi taas Piusale.


Kuigi ma pole kindel, kas see just sellest pühapäevast võimalik on. On ju oht, et platvormi ei jõuta valmis ja liini avamine lükkub edasi kuni Eesti Raudtee erikorralduseni.

http://www.ohtuleht.ee/478329

Rongisõiduelamus on kindlasti nädalavahetuseti Tallinnast rongiga minek, sest sõit võtab aega pea 6 tundi! Tasub kaasa võtta ohtralt joogi- ja söögikraami, sest puhvetit pole.
Parem on olukord tööpäevadel, sest siis saab Koidula-Piusa rongile ka hiljem väljuvalt kiirrongilt Tartus ümber istuda ja selles juba puhvet olemas!

Ja muide, Piusalt saab ka peale kella 12 Koidulasse soovi korral tagasi sõita ning enne kl 15 taas Koidulast Piusale.
Ja kui otsingusse Tallinn-Piusa lüüa, siis tõenäoliselt ei näita too sõiduvõimalust. Tuleb sisestada eraldi Tallinn-Tartu ja Tartu-Piusa. Võib olla ka Tartu- Koidula ja Koidula-Piusa. Kuid kõige õigem on sõita vast Eestimaale külla rongiga ja küsida omale sõiduplaanivoldik klienditenindajalt. Ning kandke see ikka endaga kaasas. Isegi 21. sajandil võib olla paber see kõige õigem infoallikas.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar