ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 25. mai 2012

Ümberistumised


Ümberistumised pole just mugavaim variant, aga kui need läbimõeldult tehtud, siis annavad võimaluse päris palju erinevatesse kohtadesse sõita. Ja on hea kui operatiivselt reageeritakse iga-aastasele sõiduplaanide muudatusele mai lõpus. Järelikult on keegi õigeaegselt tegutsenud ning see tuleb vaid kasuks reisijatele ja ühistranspordile. Vahel kui plaanitud reis kulgeb ladusalt, võite tunda rõõmu, et keegi selle võimaluse nimel palju vaeva näinud.

http://www.virumaateataja.ee/853486/puhapaevast-soidavad-rongid-uue-graafiku-alusel/

http://www.virumaateataja.ee/852808/bussiliinidel-16-ja-64-toimuvad-muudatused/

Ja nagu ikka võib tilk tõrva rikkuda suurimagi meepoti. kui vajalikku bussiliini ei saa kuidagi loodud või natuke muudetud, hoolimata vajadusest selle järele. Üks otsitumaid liiklemisvõimalusi vähemalt blogi statistika järgi endiselt

http://eestimaablogi.blogspot.com/2011/06/tallinna-soidu-voimaluste-parandamiseks.html

Midagi pole parata, Nõmmelt Viljandisse sõiduks tule ikka ring teha, kuigi väidetavalt inimestele kiireim ja lühim sõit väga oluline.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar