ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 7. aprill 2011

UURINGUD UURINGUTE PÄRAST...

Nagu ka varem mainitud hr Jaak Uibu, saame kindlasti paljud Ametnikelt kenasid, viisakaid vastuseid tõstatud probleemidele. Muidugi, kui saame!

Tundub, et mitmete teemade puhul tuleb endal teha suurem eeltöö, sest küsimuse püstitamisest möödunud ühe, kahe või rohkema aasta jooksul pole tihti omavalitsus teinud ühtegi uuringut ega küsitlust antud teemal. Nii on tõenäoliselt Paala rongipeatuse jpt puhul.

Võtan aga vist tõsisemalt käsile väljapakutud Hageri-Aespa-Saku-Laagri-Nõmme bussiliini võimaluste uuringu. See liin võimaldaks ümberistumiste toel sõita kiiremini ka Nõmmelt Viljandisse, Hagerist Balti jaama, Raplst-Laagrisse jne.

Muidugi oleks hea kui keegi antud piirkondadest juhtuks lugema seda teemat ja ka kirjutama, olgu siis blogisse või meiliaadressile loodusemees@gmail.com

Usun selle liini perspektiivikusse, eriti kui selle käivitamisega kaasneb piisav teavitamine ja info.

Oodatud ettepanekud liini sageduse, kellaaegade jm vajaliku kohta!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar