Blogiarhiiv

Neljapäev, 24. november 2011

VEEL MIDAGI HEAD!

http://www.vooremaa.ee/contents.php?cid=1021887

Jäneda, Pedja, Vägeva, Kiltsi ja 0,9 Tapa platvormst on juba kasutusel! Küll peagi ka Tabivere inimesed pääsevad sellest ülimadalast vanast platvormist. Tõsi küll, raudteed nad ületada ei tohi...Raasiku kohta info jõudis ka reede õhtuks kohale, et esmaspäevast läheb käiku. Vahepeal olid küll puhkepäevad, nii et segadused ei lasknud kaua oodata. Oleks nädal enne teadnud, nagu vaja, siis muidugi vähem jamasid. Ja paljugi mis peab, tavaliselt ikka läheb teisiti...

Siiski tore, et asjad edenevad. Kui nüüd omavalitsused võtaksid tõsiselt käsile ootekodade probleemi ja bussipeatuste tegemise vahetult platvormide juurde, oleks veelgi toredam!

Muidugi põnev see, et metsa-aasta ja palju juttu sellel teemal. Ometi ei huvitanud kedagi selle raames proovida oma, Eestimaa puidust mõne ootekoja tegemine. Aga võinuks. Kusjuures isegi mõnigi puidufirma võiks oma toodete reklaamiks ise ühe kodukandis välja pakkuda!?

__________________________________Tore küll, jälle ei saada siin-seal asjadest aru! Äkki põhjuseks keelebarjäär? Nagu juba kuulda, siis Tapal ka uus platvorm käigus, aga infra ehk taristu valdaja pole kursis ja võtab rongid ikka vanale? Asi kaldub ikka väga müstikasse!? Kümnetest vigadest ei suudeta õppust võtta või pigem suudetakse, aga vaid selles suunas, et segadus suureneb veelgi...
Tõrvatilk rikub ju meepoti ja neid tilku aina tuleb. Eksimine ON inimlik ja me kõik oleme inimesed! Kuid ometi, kuidas saavad sellised asjad juhtuda? Korduvalt!? Ei tea veel, kas mujalgi jamasid olnud!?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar