ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 3. november 2011

PÕHIMÕTTED EI MAKSA MEIL MIDAGI!

http://www.postimees.ee/618604/kokk-zenja-paases-111-krooni-maksmisest/

Olgu siis tegemist 111 krooniga või lausa 8 miljoniga...

maksumaksja
02.11.2011 10:22
eks see nii meie banaaniriigis kipub olema jah, et neid, kes ütlevad konkreetselt vastu, et "poshol na***", nendega ei julge-suuda keegi tegutseda, pensionärile, tudengile, teistele tavamaksumaksjatele aga pannakse "täie rahaga" kannikate vahele, nii et tuld silmist lendab. see ongi siis meie uhke riigi maksu- ja jõustruktuuride suutlikuse (lugeda: suutmatuse) tase!!! kahju muidugi, kuid tegu on paraku objektiivse paratamatusega. tibladel oli ja on õigus: protiv loma net prijoma!!! (jesli konechno net drugovo loma).
vasta_kommentaarile teata ebasobivast kommentaarist -6 -1  +1 +59
 
111 krooniga saaks R-Kiosk ühe töötaja tunnipalga maksta! Ahjaa, vist neil palgatase küll 10 x väiksem... Imestamisväärt, kuidas R-Kiosk tahab tegevuse lõpetada, et ei pidavat kasumlik olema? Kas tegemist sahker-mahkeriga või oodatakse ühelt kioskilt miljonit? Miks üldse kioskeid avada, kui töötajate palgad allpool igasugust arvestust ja "äriplaan" ei näe ette tõstmiski vist? Kui endal taskud tühjust täis, siis mõistad alles, milline orjastamine paljudes kohtades toimub!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar