ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 9. november 2011

VASTUTUUL EESTIMAAL

Praegu vaatan taas dokfilmi "Vastutuulesaal". Fantastiline! Fantastiline mees see Tõnu Kaljuste. Aga vastutuul ei luba ju midagi vajalikku teha!

Naissaarel too saal, mis valmis, võimas! Ja ausalt öeldes, olen õnnelik, et sinna ei tulnud mingit betoonkolossi, vaid just selline väljanägemiselt. Tahaks isegi sinna minna.


Üldse oleks juba aastakümneid tagasi saare asjad paika panema. Isegi muuseumraudteed tahtsime sinna viia. Kui riik tahaks, võiks sinna teha fantastilise kultuuri- ja looduspargi, koos majutuse ja muuseumitega. Miks mitte kõrvuti kitsarööpmelisega ka näiteks meremuuseum? Muidugi mitte meeletult kallist rajatist! Ning Schmidt! Astronoomilised vaatlusõhtud. Mida kõike veel!Siin riigis paraku tegusid eriti oodata ei ole. Tuul oli vastu, nagu ütles Majesteet...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar