ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 29. november 2011

LOVE SONG

http://www.youtube.com/watch?v=9_5_AD9wXuY

Tegelikult pole mingit vahet, kas armastus definitsioon tuleb M-Klubist või on selleks see video. Hunnik tuntud tegelasi, aga Hawai tibid on mõttetud, kui värvidele lisaks pole neil hinge! Tegelikult hea lugu, aga ootaks esile südamlikkust! Ja kes tahab, leiab siit selle, Ärgem vaadakem värve, vaid peidetud tundeid! Havaii on hulga olulisem, kui oskame seda seostada vanade meresõitjatega, valgete jumalatega, pilvedelt...
Cook oli üks neist valgetest, jumalatest, kes arvasid, et ollakse ülimad. Ei ole! See, et keegi pärismaalastest müüs end paari helme eest, polnud saare säravaim helkur... Elu oli palju keerulisem. Kadusid tsivilisatsioonid, kadus Lihavõttesaare Rapanui, kadusid Sõpruse saarte sõprus, oli palju keerulöisem kui Hispaania või Portugali kuningas tunnistada tahtsid... See nagu tänapäevane pankurite maailm...

2 kommentaari:

  1. Hea lugu, mida pole enam ammu kuulnudki! Armastus ilus asi olgu siis Hawai moodi vöi eesti moodi-hea tunne ikkagi usun ma!!! Kas keegi nöustub?

    VastaKustuta