ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 24. november 2011

TERE TULEMAST BALALAIKALE!http://www.vorumaateataja.ee/index.php/component/content/article/59-lisa-menueue/1138-riigikogulane-vastab-voruvalga-raudteeliini-kohta.html

Mitmeid tõeteri on siin olemas. Ja mitme asja puhul ütleks, et kindlasti olnuks sõitjaid rohkem kui on. Asjad tuleb mõistlikult toimima panna, siis tuleb ka reisijaid.

Muidugi oleks vaja käivitada rööbasbusside liiklus! See annaks eelkõige võimaluse sõiduplaane tehes arvestada kohalike vajadustega ning pealegi mitmekesistaks sõiduplaanide tegemist!

Siin mängib oma rolli ka koolireform. Kui ikka ühes kohas likvideeritakse gümnaasiumiosa ja asula või linnakese õpilased peavad teise linna sõitma, siis ei tohiks ka sellist asja tähelepanuta jätta.
Muidugi oma osa annaksid ka Võrru sõitvad sõdurpoisid. Matkajatest rääkimata.

Kui asju aga tehakse nii, et (Koidula) jaama juures saavad peatuda vaid ühe suuna bussid...

Aga huvitav on, et ikka lipsab läbi 6 platvormi teema!? Kes siis paika pannud need peatused, mida vaja taastada? Ja mille järgi otsustatud, et teisi pole vaja?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar