ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 26. november 2012

Valed.

Loed vahel uudiseid firmadest, nende kasudest-kahjudest ja kõrvalseisjana lihtsalt imestad vahel. Kui rääkida varastamisest või valetamisest või petmisest, siis krimisaates vahel ka väiksed tegijad. Kuidas aga suhtuda ärimeestesse, kes valetavad ja petavad hiigelulatuses?

http://www.ap3.ee/article/2012/11/26/margus-linnamae-korraldab-oma-ari-umber

1990ndate keskel tõi neile õnne number 26. Täpselt 26 miljoni krooniga võitsid nad mitme tuntud Eesti ettevõtte erastamiskonkursi. Number 26 ei olnud aga lõpuni õnnelik. Tartu Õlletehast hiljem soomlaste Olvile müües näitasid nad maksuametile, et teenisid 26 miljonit krooni kahjumit. Maksuamet selgitas välja, et tegelik kasum oli 120 miljonit krooni, ja nõudis 40 miljoni kroonise maksuvõla tasumist. Mehed läksid kohtusse, aga jäid kaotajaks.

Valetada ÜHE tehingu juures 146 miljoni ulatuses!!?? Tõsiselt müstiline! Ja igatahes peale sellist asja ärgu ärimehed tõesti lootku, et töötajad/rahvas usuvad jutte kahjumitest ja muust sellega seoses.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar