ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 27. november 2012

Järjekindlus, hr Gräzin!

Järjekindlus selles mõttes, et poliitikud ehk samuti riik järjekindlalt jätkavad avalikkust eiravat käitumist. Ja see võib ka kõige kõvema närviga uudisteankru mürgiseks muuta! Nii et enne peaks ikka peeglisse vaatama....riik ehk eriti selle esindajad...

http://www.postimees.ee/1055500/grazinit-hairib-erri-liigne-kriitilisus

Võin tuua võrdleva näite omast vallast. Kui ikka Balti jaam ehk pealinna visiitkaart näeb aastaid välja nagu peldik, reisijate peale ei mõelda, ooteruumid suletakse kui päike alles kõrgel taevas, politseipunkti ei ole jne. jne - muutun mina ka vahel väga mürgiseks. Ja hoian ennast tihti tagasi! Kui aga ametnik või riik ehk selle esindaja kiidab välismaal, et meil partei nii hoolib inimestest, viskab ikka kopsu üle maksa küll. Või kui oleme "jõudnud uuele tasemele" ja samas maainimene upub külateel autoga ära....

Mulle ikka meeldib Sinu arvamuse paljudes asjades. Aga küllap oled Sinagi "üle vindi visanud"...

*************************

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/loe-kusimust-mis-grazinil-harja-punaseks-ajas.d?id=65332020

Sõna "sigadus" võib ükskõik millises kontekstis tunduda mittesobiv uudistesaate tegijate suust. VÕIB! Kuid ei pruugi. Kas hr. Gräzin ei taha, et SIGADUSED välja tuleksid? Mina küll tahan. Ja tahan, et inimesed julgeksid ausad olla!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar