ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 11. november 2012

Kokkuhoid pole koonerdamine.

Seekord ma ei räägi Kõnnust ega Kolust. Hoopis sellest, et olenemata sellest kas need peatused saavad olema või mitte, võiks isegi kaaluda mõnevõrra kokkuhoidu allesjäänud peatustes, kuhu peaks tulema pikad platvormid. Näiteks Roobuka, Hagudi, Käru, Viluvere. Kas neis on vaja 150 m? Ehk piisab 100-110 m? Kui kokkuhoid muidugi oluline. Või on see koonerlus?

2 kommentaari:

  1. Ei tea mis toimub, eriti metsapetustes kusT harva rahvast tuleb vöiks töepoolest olla lühemad platvormid kokkuhoiu möttes, aga pole hullu eks EL rahastab köike ja aind laristatakse.

    VastaKustuta
  2. Tänud, Pirtsu!

    Võõrast raha kõige kergem laristada, olgu see euroliidust või oma maksumaksjalt! Tegelikult peaks põhimõtted kehtima ükskõik kelle rahade puhul. Ka mõisa köis ei tohi lohiseda...

    VastaKustuta