ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 14. september 2012

Rongbuss või bussrong?


Jutt jumala õige!

http://www.epl.ee/news/majandus/hugo-osula-transpordiuhendus-ainult-kahe-punkti-vahel-on-naljanumber.d?id=64962442

Ainult, et mina olen kuulnud ütlust: Käi minu tegude, mitte sõnade järgi! Tegudest bussifirmades ehk õigemini tegematajätmisest ennegi kuuldud ja kirjutatud. Ehk oleks ikkagi aeg aru saada, et venitamine ühistranspordis ei tule mitte kuidagi kasuk, ei nüüd ega tulevikus.
Uued rongid tulemas ning paras aeg alustada juba nüüd 2015 aasta rongide sõiduplaani äärmiselt põhjalikku ettevalmistust. Ja siin on juba lubamatu kodanikuühiskonna kõrvalejätmine.

Aga muidugi võiks hr Osulale pakkuda teavet, et keegi ei keela juba praegu alustada ettevalmistusi Peterburi - Tallinn (-Haapsalu), Tallinn - Koidula - Moskva, Tallinn - Minsk ja Tallinn - Riia (-Varssavi) rongiliinide käivitamiseks. isegi võimalik ju muudetava rattavahega vaguneid kasutada, kui mitte täna, siis homme kindlasti. Ja kindlasti sooviks edu ka dotatsiooni kaasamiseks...

Seni aga paralleelselt tegeleda ka kohaliku ühistranspordi sidumisega!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar