ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 14. september 2012

Koolireform rusikatega?


Kui kuidagi ei saa mõnda kooli kinni pandud, siis tuleb ehk kohalikke meetodeid rakendada? Nii saaks varsti kooli kinni panna kui õpilasi enam ei tule?

http://www.ohtuleht.ee/492201

Kui avaldust ei kirjutata, siis võib tekkida kahtlus, et äkki anti "asja eest"? Kuigi ma mingil moel ei õigusta tehtut. Üllatav on aga, et kui avaldust ei kirjutata, siis tee põhimõtteliselt mida tahad!? Kumb siis parem, anarhia või politseiriik? Kumb lähemal? Türil viimasel ajal igatahes anarhia.

******************

Ha-ha-haa! Pole ammu nii head artiklit lugenud ja ajakirjanik on ikka mõnusalt ametniku asjaliku arvamuse ühte patta pannud mingi mõttetusega. Tegelikult ei osanudki kohe, kas panna link eelmisse või siinsesse teemasse.

 http://www.ohtuleht.ee/492089

Võib olla peaks rusikad rulli ajama kui ajakirjanik tänaval vastu tuleb? Ikka tõeline ajakirjanduse lipualev! Tõsiste teemade lahkamisega tegeleda ei suudeta, kuid viimase peal totruste kirjutamisega saadaks hakkama!?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar