ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 5. september 2012

Ei saa Päevalehest midagi lugeda!Ikka natuke siit ja natuke sealt...

http://www.epl.ee/news/majandus/elektriraudtee-suudistab-eesti-raudteed-rongide-bussidega-asendamises.d?id=64917876

Võiks ju süüdistada ka Elektriraudteed, et remondiperioodiks paremaid lahendusi Eesti Raudteele ei suudetud pakkuda. Olgu siis lõpp-peatusena ajuti Tondit vm. Ka Nõmme jaama kaotavad ära, tulevikus pole mingit võimalust rada vahetada Tallinna ja Pääsküla vahel. Ning Lilleküla platvormi vanasse kohta ehitamine...

Kärbseseent korjata, kuivatada ja siis tarvitada, see võib ju visioone tekitada! Ehk nägemusi. Aga suuta kaasa rääkida milleski, seda ei ole!

http://www.epl.ee/news/majandus/rongisoit-laheb-vast-valitud-raudteejuhiga-kallimaks.d?id=64917740

Päevaleht süüdistab, et uus juht hinnatõusus süüdi??? Nali naljaks, niigi ju kindel, et läheb kallimaks. Seda juba ka Elektriraudtee oma visioonide välja toonud ja eks polegi ammu hinnatõusu olnud. Seda just diiselrongidel. Mingi korrigeerimine tuleb nagunii ja ega siia midagi parata pole. Ahjaa, Elektriraudtee teatel pole praegu raha ka perepileti 50% soodustuse jaoks. Keda siin süüdistada?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar