ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 21. juuni 2012

Täistuubitud vagunid...


Muidugi saaks vaguneid juurde panna. Tõsi, mitte neile kolmevagunilistele, vaid just pikematele, 4 ja 5-vagunilistele. Ja vankrite jaoks on osades vagunites koht olemas, mina pean vajalikuks, et nii oleks igas vagunis. Kusjuures saaks ju teha ka seinale kinnitatava ülestõstetava pingi, juhuks kui sõitjaid palju ja rattaid-vankreid vähe.

http://www.ohtuleht.ee/481568

Üks võimalus, kuidas saaks ka eraettevõte teenindada reisijaid, oleks seotud sellega, et uute diiselrongide arv on liiga vähene, tagamaks normaalset liiklust üle Eesti. Eriti kui Valga-Koidula tee korda tehakse ja... Veelgi problemaatilisem oleks olukord siis kui peaks hakatama Haapsalu raudteed ehitama...

Praegused diiselrongid vajaksid kobedamat remonti ja võiksidki hakata Tartu-Valga-Koidula-Tartu kolmnurka teenindama. Piisaks mõnest kahevagunilisest koosseisust, mis siis piisava tihedusega sõidaksid.

Aga muidu suht mõttetu artikkel. Natuke reisijate kaebusi ja jutt viiakse uutele rongidele. See, et ka järgmine nädalavahetus reisija palavusest tamburis nõrkemas, ei ole oluline...
Küll aga kumab läbi oht, et kuskil jääb raudteeremont tegemata või ei plaanitagi reisirongiliiklust avada...


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar