ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 25. juuni 2012

Mis uhked uudised!


No näed, kohe selge, et asi puhas. Nii sisukas tekst näitab ausust juba km kauguselt! Mina ka ei usu, et mõni eestlane läheks Venemaale ja hakkaks sealt annetust tegema. Ja ega siis keegi hakka kellegi teise raha annetama. Kes sul annab nii tuhandeid pihku, võib ju plehku pista!?

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/reformierakonna-aruanne-anonuumset-ega-varjatud-annetust-ei-olnud.d?id=64563700

Aga summasid vaadates on selge, et parteid peaks ka ainuüksi liikmemaksudest toime tulema. Kui kõik liikmed protsentuaalselt võrdselt annetaksid. Ja muude annetajate rahadega saaks küll valimisreklaami teha? Mille jaoks peaks maksumaksjalt ehk riigieelarvest veel minema miljoneid? Maksumaksja raha peaks ikka vajalikeks asjadeks kasutama!?

2 kommentaari:

  1. Meie riik aitab maksumaksja rahaga teisi riike tavaliselt-sest meil umbes oma vist köik ok inimestega- vähemalt Ansip arvab nii?? Keda nad siin jälle aitasid? hispaaniat?-omal inimesed meil virelevad vaesuses ja palgad aina langevad isegi pealinnas!!!

    VastaKustuta
  2. Tänud, Pirtsu!

    Eks aitama ikka pea, iseaasi, kas nad seal ise ennast aidata tahavad...
    Meil on nagu ta on jah. Statistika järgi palgad aga ikka tõusevad, rahvas on lihtsalt pime ja ei märka, ha-haa...

    VastaKustuta