ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 29. juuni 2012

Reisijate läbilaskevõime.Kuna läbilaskevõime on viimasel ajal märksõnaks ja tundub justkui oluline olevat isegi üks minut, siis see oluline ka Balti jaamas. Kuigi kohati, nagu Kadrina või Jõhvi, meenub mulle pigem teine sarnane nüanss - nõuka ajal olid plakatid "Võidad minuti, kaotad elu"..... Ja just see oht on eluline eelpoolnimetatud kohtades, kus inimesed sunnitakse ületama raudteed kõveral, halva nähtavusega alal või hoopiski kaubarongi alt... Sest olulisem kui elu on läbilaskevõime, tänapäeval, 21. sajandil!

Balti jaamas alustatud seisuteede ülesvõtmist või õigemini, suurem osa neist üles võetud. Kas aga ei jaguks siin ruumi ühe, 100 m platvormi jaoks?  Noh nii, igaks juhuks!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar