ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 28. juuni 2012

Une-Mati ja jalgpall.

Ei tulnud eile und. Mõttetu oli ka sipelda ja hakkasin Narvas ikkagi jalgpalli vaatama. Seda enam, et Hispaania mulle meeldib ja vaikselt lootsin ikka nende võitu. Nende kaitsemäng oli ikka erilisel tasemel ja kuigi vahepeal see tulemuseta palliveeretamine kippus väga pikaks venima. Portugalile, kes üldiselt pole mu lemmik, pean ka tõsiselt au andma - mängiti väga hästi ning üllatuseks oli eriti vähene teesklemine. Ehk tõesti mõjub eriti head võimalused kordusest ära näha, kas oli üldse puudutust...
Ja muidugi meeldiv oli sõbralikkus, kus vea tegija ikka ja jälle tuli ning teise ees "vabandas" või lihtsalt viga tunnistas. Teise poolaja teises pooles olin juba suht kindel, et tulevad penaltid ning see mulle dramaatika tõttu ikkagi väga meeldib.
Ja Hispaania võitiski nagu kõigil teada.
Täna ei viitsi vist küll vaadata, sest pole kumbki võistkondadest mu lemmik.  Ehk võiks muidugi sakslased makaronidest üle sõita...
Kusjuures usun, et nad võidavadki 2:1 ning täiesti võimalik, et alles lisaajal...

2 kommentaari:

  1. Seee une-mati ja jalgpall väga lahe teema siin-pealkiri kutsus juba lugema vägisi!! Teil ikka lahe elukene seal raudteel tundub?? Päikest!!!

    VastaKustuta
  2. Tänud, Purtsu!

    Eks ole iga asja juures ka plusse - saab vahepeal vedeleda ja thead filmi vüi muud vaadata. Tavaliselt tähendab see töö aga, et enamus huvitavaid asju telerist jääb nägemata.

    VastaKustuta