ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 30. märts 2011

LINNUTEE

Üllatavalt kaua jäin kõrvale Lennart Meri filmidest. Õnneks need taastatud ja tegemist vaieldamatult lemmikutega minu jaoks dok filmide hulgas. Praegu just film omaaegsest tegemistest. Oleks mõnus näha kogu materjali, mis tollal üles võetud.

Vahel olen mõelnud, et võiks olla (sat)kanal, milline näitaks just põnevaid dokfilme, meie ajalugu, muusikat läbi aegade jne. Muidugi ka lähinaabrite omasid või üldse valikut Euroopast. Ma ei pea silmas tüüpilisi tänapäeva asju, mille tegemisel plaanis tekitada skandaale (a la Maimik jt), vaid tõsiselt huvitavaid filme ja saateid.

Tihti öeldakse, et Euroopa meid ei mõista ja keegi veel. Oleks ajaloo dokfilme saanud oma kanalil levitada ja näidata, mõistetaks meid hoopis paremini. Aja Lood, laulev revolutsioon jpt.

Parimat!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar