Blogiarhiiv

pühapäev, 27. november 2022

Põltsamaa 2018 - KADUNUD POSTITUSED

 

 
 
Kuna blogi päises näeb vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja mõnel kuul "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ning 3 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI, lisaks kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida. Nii jätkasin veel novembrist 2021 - detsember 2022

Kui avate 2021 oktoober kuni 2022 detsembrikuukuu lehed, siis IGA KUU VIIMANE POSTITUS ON PEALKIRJAD LINKIDENA! Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete! Ja võin ette öelda, et suur osa tollaseid, aastatest 2012-2016 olnud kitsaskohti on samad ka täna, siis aktuaalsus pole kadunud. Ajalooks muutunud piltide mõjust rääkimata! Kõiki mõtteid ma muidugi tollasest pole suutnud meenutada, mis piltidega seonduvad.

Teine variant on arvutiversioonis paremal küljel SILDID. Neid pidi, olgu siis kohanime, erakonna vm otsinguga avanevad postitused, alla kerides VANEMAD POSTITUSED klikates järgmine jne.
Küll aga on tohutult palju neis teemades ilusaid pilte ka Läänemaast ja Haapsalust. Kuidas siis teisiti - Eesti ilusaim linn ja Romantikapealinn! Aga ka kõikajlt mujalt ja kõigest muust postitusi.

Südamest vabandused ja kohtumiseni!

  
Enne aga - mis toimub Vabaduse platsil?


 
Seekord reisile Tallinnast bussiga.


 
Tarkust, rääkimata säästmisest, tee-ehitajatel ja projekteerijatel pole ikka tekkinud.


 
Kus on parkimiskohad? 
Kiirendus- ja aeglustusrajad kõrvaltede ja bussipeatuste puhul?
 
Ja kohal nagu naksti! 
Kohalikku toitu tahaks.
 
Siit õnneks saab.
 
Põltsamaa on üldiselt kena kohta.  Vesi on alati pluss.


 
Oh, siin ka miski möll!


 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar