ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 31. oktoober 2012

Linn tükkideks!

Miks arvab Pressiesindaja, et ülesõit Veerenni tänaval tuleb sulgeda?http://www.ohtuleht.ee/497907

Ülesõidu sulgemist nõudis projekti koostamise ajal Eesti Raudtee. Ettevõtte pressiesindaja Urmas Glase sõnul on sulgemine tingimata vajalik, sest see on Tallinnas selle trassi ainuke ühetasandiline ehk tunneli või viaduktita ülesõidukoht.

Miks on ülesõidu sulgemine vajalik, kui ta on ühetasandiline? Et vähendada kulutusi? Lõhkuda kogu linn tükkideks, keerata inimeste elu pea peale ning vussi ühistranspordi sidumine? Kas tegelikult ikka üldse ei mõisteta, et globaalsed tegemised lõhuvad sellesama globaalse ühiskonna aluseid?

Nagu olen juba maininud, võiks ülesõidu sulgemist plaanida siis kui rongid sõidaks 120 km/h. Et aga sellel jaamavahel pole mingit mõtet lubatud kiirust üle 80-e ajada, siis... Juba ohutuse pärast! Ahjaa, Eesti Raudtee näeb ohutust  vaid paberil ju, tegelikkuses ei huvita see neid põrmugi!

2 kommentaari: