ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 8. oktoober 2012

Emotsionaalsem hetk...

Emotsionaalsem selles mõttes, et vahepeal tahaks ennast lõdvemaks lasta ja öelda mõnda asja otse...

Tahaks teada, mida selliste värdjate vanemad asjast arvavad? Või on ajupuudulikkuse tõttu raske adekvaatset arvamust oodata? Loomulikult ei pildista ma seda saasta väljastpoolt, sest see netis neile just meeldibki! Kuidas saaks aga selliste kääbikute kodu, auto ja teda iseennastki katta samasuguse "kunstiga"? Kohutav mõelda, et leidub ikka nii jäledaid olevusi!

2 kommentaari:

 1. Nägin parovoz.com'is pilti kus Venemaal rongijuhid said sodirasti kätte, ta võõbati üle ta enda värvidega ja pandi temast endast siis pilt üles. Tubli töö.
  Kui EVR aga ei saa/ei taha/ei oska/ei viitsi rongi jaama ette silma alla jätta ja Rakvere lapsevanemad ei saa/ei taha/ei oska/ei viitsi oma jõnglasi kasvatada tekib küsimus kas ongi siis vaja seda Rakvere rongi? See võiks siis jääda Tapale seisma, seal on kortermajad lähedal ja jaama ümbrus mustab valvekaameratest.

  VastaKustuta
 2. Tänud, Veiko!

  Või sõita Kundani? Mnjah, reisijad ei pea kannatama, kuigi kui muud üle ei jää, siis tõesti. Sest Rakveres nurga taga...

  Aga see laiem küsimus. Kui vabalt saab saasta plätserdada, siis võib vabalt ka esheloni põlema panna?

  VastaKustuta